Zbigniew Bylina

Zbigniew Bylina (ur. Wrocław, 1954 - 2018)

Malarstwem zajął się w drugiej połowie lat siedemdziesiątych, a w 1980 r. pracował w Galerii Grażyny Hasse. Pierwszą wystawę swoich prac miał w już 1981 roku w warszawskiej Zachęcie. Od 1981 do 2003 roku Zbigniew Bylina miał łącznie 30 wystaw, w tym aż 26 indywidualnych.

czytaj dalej


Marek Czelejewski

Marek Czelejewski (ur. 1964 Tunezja)

"Moje obrazki tworzone są z myślą o sztuce użytkowej, łatwo dostępnej ale dającej również poczucie czegoś bardziej indywidualnego i szczególnego od wysokonakładowej sztuki użytkowej wystawianej w marketach. Staram się łączyć różne elementy tak aby całość była czymś więcej od ich prostej sumy. Jako podstawowego narzędzia używam wyobraźni.

czytaj dalej


Dadi Art Center Pekin

Prezentujemy unikatową kolekcję tradycyjnych grafik wykonanych tuszem przez chińskich artystów współpracujących z prywatnym centrum sztuki w Pekinie - Dadi Art Center.

czytaj dalej


Andrzej Dobek

Urodzony w 1951 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ponad czterdzieści lat zajmuje się plastyką: uprawia malarstwo akwarelowe, olejne, techniki własne i grafikę komputerową. Od 1983 roku był członkiem "Grupy 10". Uczestnik wielu plenerów, w tym kilku międzynarodowych. Autor czterech wystaw indywidualnych i wielu prezentacji plenerowych. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach indywidualnych.

czytaj dalej


Tomasz Salwador Domżalski

Tomasz Salwador Domżalski (ur. 1978 w Warszawie). Określa siebie jako "passionate photographer".

czytaj dalej


Marta Gogłuska-Jerzyna

Marta Gogłuska-Jerzyna (ur. 6 stycznia 1954 r. w Parczewie) - polska malarka, rysownik, poetka.

czytaj dalej


Paulina Lebida

Paulina Lebida (ur. Gorlice) jest absolwentką kierunku artystycznego rocznik 2008. Maluje obrazy głównie w technice akrylowej na płótnie - abstrakcje i pejzaże. 

czytaj dalej


Aaron Moth

Aaron Moth (wł. Mateusz Tomczyk) ur. 1991 w Koszalinie, pod pseudonimem tworzący od 2014 r. Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Koszalinie, studiował również na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

czytaj dalej


Klaudia Pisanko

Klaudia Pisanko (ur. Wrocław)

czytaj dalej


Maggie Skalska

Małgorzata Maggie Skalska - absolwentka ASP w Łodzi i w Warszawie.

czytaj dalej


Marta Skoczeń

Marta Skoczeń (ur. 1994 r. w Łodzi) - studentka dwóch uczelni artystycznych w trybie równoległym, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (od 2013 r.) Wydziału Grafiki i Ecole Nationale Superieure des Beaux-Arts de Paris (od 2016 r.).

czytaj dalej


Magdalena Salome Zawadzka

Everything about me is condensed into bunch of stories. 
Stories of people whose I've met, places where I've been, things I loved.
And all this longing that I keep it in my chest - become a pretex for act of creation.

czytaj dalej